Spis powstańców śląskich, zweryfikowanych
przez Związek Powstańców Śląskich w latach 1936-1939

Według pierwszej litery nazwiska: A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W Z
Według słowa:
Nazwisko Imię Miejscowość
Labecki Piotr Mysłowice
Labisz Teodor Chorzów I
Labocha Piotr Puszczew woj. kieleckie
Labryga Robert Nowa Wieś
Labryga Tomasz Bańgów
Labuda Leopold Murcki
Łabuń Aleksander Kraków
Labus Augustyn Palowice
Labus Franciszek Nakło Śląskie
Labus Franciszek Orzegów
Labus Franciszek Tarnowice Stare
Labus Henryk Brzęczkowice
Labus Hugon Katowice
Labus Jerzy Bykowina
Labus Sylwester Chorzów II
Labus Wiktor Repty Nowe
Labusek Alojzy Przyszowice
Labuś Karol Bieruń Stary
Łabuś Augustyn Bieruń Stary
Łabuś Józef Katowice III
Laby Jan Piotrowice Śląskie
Laby Józef Mysłowice
Laby Wilhelm Ochojec
Labza Alojzy Bzie Zameckie
Lach Antoni Niedobczyce
Lach Franciszek Piekary Śląskie
Lach Józef Łagiewniki
Lach Józef Ujsoły
Lach Ludwik Rajcza
Lach Mikołaj Katowice II
Lach Paweł Piekary Śląskie
Lach Piotr Kraków
Lach Szczepan Nowa Wieś
Lach Wilhelm Niedobczyce
Łach Józef II Niewiadom
Łach Paweł Głożyny
Lacheta Franciszek Nowy Bytom
Lacheta Jan Katowice II
Lacheta Józef Jaśkowice
Lacheta Karol Zebrzydowice
Lachorowa Emilia Wełnowiec
Lachówna Marta Siemianowice Śląskie
Laciok Emil Skrbeńsko
Łaciok Albin Radlin
Łaciok Ernest Obszary
Łaciok Wiktor Skrbeńsko
Laczmański Karol Rydułtowy
Łączyński Władysław Będzin
Lagkammer Franciszek Nowa Wieś
Łagódka Jan Katowice
Lagwa Kazimierz Piotrków Trybunalski
Łajczak Tomasz Cisiec k. Węgierskiej Górki
Łajczok Stanisław Cisiec k. Węgierskiej Górki
Lajtmunt Franciszek Niewiadom
Łakomy Tomasz Kośmidry
Laksa Jan Chropaczów
Laksa Paweł Chropaczów
Laksa Walenty Chorzów I
Laksa Walenty Świętochłowice
Laksander Józef Nowy Bytom
Lakwa Franciszek Hajduki Wielkie
Lala Paweł Poręba
Łamacz Henryk Hajduki Wielkie
Lamczyk Jan Mnich
Lamczyk Jan Szopienice
Lamczyk Maksymilian Nikiszowiec
Lamecki Leonard Herby Polskie
Lamik Alfons Katowice
Lamik Wilhelm Bijasowice
Lamla Jan Chorzów II
Lamot Jerzy Szopienice
Lampa Józef Godula
Lampka Alojzy Katowice II
Lampka Józef Nowy Bytom
Lampka Paweł Nowy Bytom
Lampner Jan Siemianowice Śląskie
Lamża Leopold Sumina
Landek Jan Marklowice
Langer Augustyn Jedłownik
Langer Bartłomiej Brzeziny Śląskie
Langer Józef Gaszowice
Langer Kacper Świętochłowice
Langer Karol Rajcza
Langer Paweł Chorzów II
Langer Paweł Rybnik
Langer Paweł Tarnowskie Góry
Langer Ryszard Katowice III
Langer Stanisław Szklarnia
Langer Stefan Łagiewniki
Langer Sylwester Niedobczyce
Langer Szczepan Piekary Śląskie
Langer Teodor Łagiewniki
Langer Tomasz Golejów
Langer Wilhelm Katowice II
Langner Ludwik Kobiór
Langosz Augustyn Katowice III
Langosz Emil Gorzyce
Langosz Franciszek Jastrzębie Górne
Langosz Franciszek Katowice
Langosz Hugo Orzech
 Następne
  Wykonanie NotaPress 2007